Filtrēt pēc cenas
Filtrēt pēc specifikācijas
  • Pieļaujamā slodze uz 1 guļvietu
  • Cietība
  • Tips
Filtrēt pēc ražotāja
Ražotāji

Elite

Sadaļā "Elite" ir piedāvāti dubultie matrači. Divu atsperu bloku kombinācija nodrošina maksimālu ortopēdisko un anatomisko efektu, augstu stingrību un absolūtu ilgizturību. 

Atcerieties, ka piedāvātie modeļi ir tikai pamats jūsu individuālā matrača montāžai.
Lielākā daļa klientu izvēlās sev INDIVIDUĀLO matraci. 

Skatīt kā Režģis Saraksts
Šķirot pēc

TFK Twin Elite

Mēreni mīksts anatomiskā matrača modelis ar augstiem ortopēdiskajiem rādītājiem. Neatkarīgo atsperu bloks Pocket Spring garantē pareizu, vienmērīgu slodzes sadali, tādējādi pastiprinot matrača ortopēdiskās īpašības. Augstizturīgā HR putupoliuretana kārta rada papildus elastību, ortopēdisko efektu un ērtības komfortam un atpūtai. Veselīgs, patiesi karaliskais miegs. Divu TFK atsperu bloku kombinācija nodrošina maksimālu ortopēdisku un anatomisko efektu, augstu stingrību un absolūtu ilgizturību. Divpusīgs matracis ar „ziemas-vasaras” efektu. Ideāli piemērots skandināvu tipa gultām.
€316,35

TFK Twin Orto

Ortopēdiskais mēreni ciets dubultā matrača modelis. Dabīgais kokosa plāksnes pildījums palielina matrača cietību un atsperīgumu, kā arī sekmē matrača ventilēšanos. Neatkarīgu atsperu bloks Pocket Spring garantē pareizu, vienmērīgu slodzes sadali, tādējādi pastiprinot matrača ortopēdiskās īpašības. Veselīgs, patiesi karaliskais miegs. Divu TFK atsperu bloku kombinācija nodrošina maksimālu ortopēdisku un anatomisko efektu, augstu stingrību un absolūtu ilgizturību. Divpusīgs matracis ar „ziemas-vasaras” efektu. Ideāli piemērots kontinentālām / skandināvu tipa gultām.
€319,01

Twin Wellness

Elitārs atsperu matracis ar augstiem ortopēdiskajiem rādītājiem. Dabīgais kokosa plāksnes pildījums matrača vienā pusē palielina tā cietību un atsperīgumu, savukārt mīkstumu no abām pusēm nodrošina 100% lateksa slānis. Tādējādi ir iespējams mainīt matrača puses, lai tas atbilstu mugurkaula vajadzībām. Paaugstinātās stingrības neatkarīgu atsperu bloki Mini un Multi Pocket garantē pareizu, vienmērīgu slodzes sadali. Veselīgs, patiesi karaliskais miegs. Divu asperu bloku kombinācija nodroљina maksimālu ortopēdisku un anatomisko efektu, augstu stingrību un absolūtu ilgizturību. Divpusīgs matracis ar „ziemas-vasaras” efektu. Ideāli piemērots kontinentālām / skandināvu tipa gultām.
€421,19
Top.LV
PULS.LV Professional rating system Salīdzini cenas Latvijas interneta veikalos