Filtrēt pēc cenas
Filtrēt pēc specifikācijas
  • Pieļaujamā slodze uz 1 guļvietu
  • Cietība
  • Tips
Filtrēt pēc ražotāja
Ražotāji

Universe

Sadaļā "Universe" ir piedāvāta inovatīvo matraču sērija, kuru izgatavošanā tiek izmantots mūsdienīgs materiāls "Memory Foam". "Memory Foam" maina elastības koeficientu atbilstoši cilvēka ķermeņa temperatūras diapazonam.
Jebkurš matraču modelis var tikt izgatavots nestandarta izmēros vai formā (apaļš matracis vai ovāla formā), kā arī ar iebūvēto koka rāmi.
Skatīt kā Režģis Saraksts
Šķirot pēc

Leonis

Vidēji mīksts bezatsperu matracis ar augstiem ortopēdiskajiem rādītājiem, kura stingrību pastiprina kokosa šķiedras slānis, kas papildina kvalitatīva zonāla lateksa slāni. Dabisko stāvokli gulēšanas laikā nodrošina inovatīva visko-elastīga putu materiāla Memory Foam slānis, radot bezsvara sajūtu. Divpusīgs ortopēdisks matracis.
€273,92

Medeja

Ērts, universāls matracis, kurā apvienotas divu matraču īpašības – mīkstā un vidēji cieta. Dabīgais kokosa šķiedras pildījums vienā pusē palielina matrača cietību, bet Memory Foam slānis, kas reaģē uz ķermeņa temperatūru, lieliski pielāgojas ķermeņa formām un vienmērīgi izlīdzina spiedienu. Neatkarīgu atsperu bloks Pocket Spring garantē pareizu, vienmērīgu slodzes sadali, tādējādi pastiprinot matrača ortopēdiskās īpašības. Divpusīgs ortopēdisks matracis.
€190,02

Vesta

Universāls daudzslāņu bezatsperu matracis no dabīgām pildvielām — lateksa un lateksētas kokosa šķiedras — ar lieliskām ortopēdiskām īpašībām. Gaisa cirkulācijas kanāli lateksa pildījumā un dabīgās kokosa šķiedras augstā gaisa caurlaidība nodrošina labu gaisa cirkulāciju un optimālu temperatūras režīmu. Šī modeļa matracis ir īpaši ilgi kalpojošs un praktisks. Memory Foam slānis būtiski uzlabo miega kvalitāti un vairo matrača ortopēdiskās īpašības. Divpusīgs ortopēdisks matracis.
€269,42

Luna-4

Roll-up -drīkst sarullēt. Memory Foam virsmatracis labi pielāgojas ķermeņa formām, optimāli to balstot un ļaujot izvairīties no muskuļu sasprindzinājuma. «Memory Foam» maina elastības/mīkstuma koeficientu atbilstoši cilvēka ķermeņa temperatūras diapazonam. Virsmatrača izmantošana — tā ir iespēja uzlabot matrača ortopēdiskās īpašības un pagarināt tā lietošanas laiku. Divpusīgs ortopēdisks virsmatracis.
€77,81

Memory Silver

Šis matracis ir lieliski piemērots ikdienas gulēšanai un cilvēkiem ar muguras problēmām, piemēram, osteohondrozi - Memory Foam vienmērīgi sadala ķermeņa svaru uz matrača virsmas, tādējādi gandrīz divas reizes samazinot spiedienu uz īpaši jutīgām ķermeņa daļām. Matrača pamatā ir Silver Foam bloks, kas ir elastīgs un ērts materiāls. Tas ir vidēji stingrs un lieliski pielāgojas un atkārto ķermeņa formas, nodrošinot ērtu un veselīgu miegu. Silver Foam lieliski slāpē matrača kustības, ko izraisa partnera pagriešana – Tavs miegs būs netraucēts un relaksējošs. Silver Foam ir nealerģisks materiāls. Pateicoties slēgto poru struktūrai, tas novērš parazītu iekļūšanu un vairošanos matracī, ievērojami samazinot iespējamās problēmas, ar kurām saskaras tie, kuriem ir alerģija. Divpusējs matracis.
€154,91
Top.LV
PULS.LV Professional rating system Salīdzini cenas Latvijas interneta veikalos